(0522) 36 15 47
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Семінар-нарада з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів у Знам’янському УДКСУ

Опубліковано 12 червня 2019 року, 17:45

       В Знам’янському Управлінні Державної казначейської служби України було проведено семінар-нараду з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів. На нараді головувала начальник управління Коноваленко Н.І.

      В ході наради було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з клієнтами щодо переваг казначейського обслуговування через систему дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт казначейства – Казначейство” та доведено до відома присутніх наказ МФУ від 27.03.2019 № 123 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України“.

      За підсумками семінар-наради було прийнято наступні рішення розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів:

  1. Здійснювати реєстрацію бюджетних зобов’язань та проводити платежі за допомогою системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства –Казначейство”;
  2.  При складанні бюджетної звітності дотримуватися вимог нормативно-правових актів затверджено наказом МФУ від 27.03.2019 № 123 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України”.
  3.  Прийняти до уваги зміни в бланках реєстрів бюджетних зобов’язань та бюджетних фінансових зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів та порядку заповнення реєстру бюджетних зобов’язань, а саме: замість ознаки “01” необхідно зазначати ідентифікатор закупівлі.