(0522) 24 63 56
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Проведення семінар-наради з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів в Знам’янському УДКСУ

Опубліковано 31 липня 2019 року, 12:34

      В Знам’янському УДКСУ проведено нараду з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів. На нараді головувала заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Наталія Ісаєва.

      В ході проведення наради було опрацьовано наказ ДКСУ від 19.07.2019 № 213 “Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів”.

      За результатами семінар-наради прийнято наступні рішення:

      1. Розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів при реєстрації бюджетних, бюджетних фінансових зобов’язань та проведенні платежів надавати до органу Казначейства підтвердні документи, передбачені законодавством, залежно від призначення платежу.

      2. У разі обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів із застосуванням системи дистанційного обслуговування “Клієнт-Казначейства-Казначейство” між розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та органом Казначейства здійснюється обмін документами в електронному вигляді, в тому числі електронними документами. У разі неможливості передачі документів в електронному вигляді до системи Казначейства розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів з технічних причин або в інших випадках, визначених законодавством, до органу Казначейства подаються документи на паперових та електронних носіях

      3. Розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів несуть повну відповідальність за достовірність підтвердних документів та їх зміст проведення платежів”.