(0522) 24 63 56
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Проведення семінар-наради в УДКСУ в Устинівському районі

Опубліковано 26 липня 2019 року, 09:22

      В Управлінні Державної казначейської служби України в Устинівському районі проведено семінар-нараду з розпорядниками коштів районного бюджету та одержувачами коштів місцевих бюджетів щодо актуальних питань діяльності роботи казначейського обслуговування.

     Головувала на засіданні начальник управління Світлана Корніченко, також виступили заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Наталія Костянецька та головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації Володимир Золін.

    На нараді були обговорені наступні питання:

 1. Про Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.
 2.  Порядок оформлення платіжних доручень.
 3.  Підсумки подання електронної звітності в АС «Є-Звітність» за I півріччя 2019 року.

   За результатами семінар – наради вирішено:

 • Опрацювати та використовувати в роботі наказ ДКСУ від 19.07.2019 № 213 «Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів».
 •  Забезпечити неухильне виконання вимог наказу МФУ від 24.07.2015   № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, Єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».
 • Постійно тримати на контролі подання бюджетної та фінансової звітності в АС "Є-Звітність", відповідно до вимог чинних нормативно-законодавчих документів, які регламентують терміни та порядок подання звітності,  а також дотримання вимог Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затвердженого наказом МФУ від 28.02.2017 № 307 (із змінами) та Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом МФУ від 24.01.2012 № 44 (із змінами).