(0522) 24 63 56
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Проведення семінар-наради в УДКСУ у Новгородківському районі

Опубліковано 11 жовтня 2019 року, 11:25

        В управлінні Державної казначейської служби України у Новгородківському районі було проведено семінар-нараду з працівниками бухгалтерських служб організацій та установ, які обслуговуються в управлінні Казначейства.

       На нараді виступили начальник управління Березенко О. та Дубовська М. – заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків. Дубовська М. в своїй доповіді зупинилась на вимогах  нормативно-правових актів по казначейському обслуговуванню розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, розповіла про останні зміни, які внесені до них та висвітлила помилки, які допускаються розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів при казначейському обслуговуванні. Ознайомила присутніх щодо правильного заповнення у платіжному дорученні реквізиту «призначення платежу», а також звернула увагу на необхідність при взятті бюджетних зобов’язань та здійснення платежів щодо завдань (проєктів) Національної програми інформатизації погоджувати з Генеральним державним замовником у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 100 тис. грн, якщо вартість менше 100 тис. грн направляти повідомлення за визначеною процедурою.

       Також Дубовська М. довела до відома присутніх про стан підключення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів до системи дистанційного обслуговування з використанням програмно - технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», зупинилась на його перевагах та наголосила про активізацію роботи щодо проведення платежів та реєстрацію бюджетних зобов’язань через СДО. В ході наради було наголошено, що з 1 січня 2020 року планується переведення на централізовану модель здійснення видатків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.