(0522) 24 63 56
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Проведення наради в Управлінні Державної казначейської служби України в Устинівському районі

Опубліковано 20 вересня 2019 року, 10:02

Управлінням Державної казначейської служби України в Устинівському районі Кіровоградської області було проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

Навчання проводила в.о. начальника управління Наталія Костянецька.

На нараді були розглянуті питання:

 1. Порядок заповнення розрахункових документів.
 2. Здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.
 3. Здійснення видатків на виконання Національної програми інформатизації.

За результатами наради було вирішено:

 1. Дотримуватися вимог заповнення розрахункових документів, які складаються розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, передбачених Порядками казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за видатками, затверджених наказами МФУ від 24.12.2012 № 1407 «Про затвердження Порядку казначейства обслуговування державних бюджетів за витратами», від 23.08.2012 № 938 «Про затвердження Порядку обслуговування місцевих бюджетів» та від 24.07.2015 № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування  податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».
 2.  Забезпечувати контроль за перерахуванням попередніх оплат за товари, роботи і послуги клієнтами органів Казначейства у відповідності до вимог чинного законодавства. За кожним фактом попередньої оплати за роботи і послуги одночасно з перерахуванням коштів надсилати письмове повідомлення керівнику та головному бухгалтеру розпорядника та/або одержувача бюджетних коштів про відповідальність за порушення граничного терміну погашення попередньої оплати та застосування заходів впливу органами Казначейства за вказане порушення бюджетного законодавства.
 3.  Дотримуватись вимог наказу Державного агенства з питань електронного урядування України від 14.05.2019 № 35 «Про затвердження Методики визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації» та вимог п.13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою КМУ від 31.08.1998 № 1352 (зі змінами).