(0522) 36 15 47
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Про проведення наради з розпорядниками бюджетних коштів в УДКСУ у Гайворонському районі

Опубліковано 13 червня 2019 року, 17:53

      В Управлінні Державної казначейської служби України у Гайворонському районі було проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів усіх рівнів. Нараду проводили заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Байбарза Л.С. та начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Гончарук Т.О.

     В ході наради Байбарза Л.С. звернула увагу присутніх на правильність заповнення реєстрів бюджетних та бюджетних фінансових зобов`язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, відповідно до вимог наказу МФУ від 02.03.2012 року № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України» та правильність заповнення призначення платежу в платіжних дорученнях розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

    Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Гончарук Т.О. наголосила присутнім на дотриманні вимог Порядку складання бюджетної звітності за перше півріччя 2019 року, відповідно до наказу МФУ від 24.01.2012 № 44, формування та подання звітності в АС «Є-Звітність». Крім того, Гончарук Т.О. опрацювала наказ МФУ від 22.06.2012 № 758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах ДКСУ».

    За результатами наради було прийнято рішення розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів: неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства в процесі казначейського обслуговування, складання та подання бюджетної та фінансової звітності до органів Казначейства.