(0522) 24 63 56
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Нарада в УДКСУ у Долинському районі

Опубліковано 16 вересня 2019 року, 10:27

   В Управлінні Державної казначейської служби України у Долинському районі було проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів з питань:

 1. Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN.
 2. Зміни до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.
 3. Подача звітності в системі АС “Є-Звітність” за 9 місяців 2019 року та аналіз подання звітності за I півріччя 2019 року.
 4. Перехід на єдине МФО казначейства при централізації видаткових рахунків розпорядників та одержувачів місцевих бюджетів.
 5. Проведення транзакцій та отримання виписок через систему дистанційного обслуговування клієнтів.

    Нараду провели начальник управління Маркевич Л., заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Соколовська Н., начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку –головний бухгалтер Іваненко О.А.

    Заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Соколовська Н. повідомила присутніх про запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN, зміні наявних банківських рахунків та періоді проведення таких змін. Також, звернула увагу на зміни до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів.

   Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Іваненко О. довела до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів вимоги щодо подання звітності в системі АС “Є-звітність” за 9 місяців 2019 року, опрацьовано недоліки при поданні звітності за попередні періоди, також проінформовано клієнтів про перехід на єдине МФО.

    На нараді було наголошено на правильності заповнення платіжних доручень та отримання виписок у системі дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – Казначейство».

    Начальник управління Маркевич Л. наголосила на перевагах системи дистанційного обслуговування, проінформувала про стан підключення клієнтів до системи СДО та проведення платежів, підвела підсумки проведеної наради.

   В ході робочої наради прийнято рішення розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів:

 •  дотримуватися вимог бюджетного законодавства та інструктивних матеріалів при поданні звітності в системі АС “Є-Звітність”;
 •  дотримуватися правильності оформлення підтвердних документів;
 •  забезпечити підключення до системи дистанційного обслуговування;
 • проведення платежів, отримання виписок у системі дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс “Клієнт казначейства –Казначейство”.